Nabídka

Nabídka

Moderní akrylátové garáže

Moderní akrylátové garáže

Moderní akrylátové garáže v horizontálním uspořádání jsou naším největším prodejním HITEM. Akrylátové barvy dokonale zapadají do nových trendů. Každý si najde ideální barvu, která se hodí k povrchové úpravě jeho nemovitosti. Přizpůsobte typ a barvu střešní krytiny domu a okolní zástavbě. Moderní garáž, která barevně ladí s nejnovějším oplocením, dlažbou, dveřmi a okny, je přesně to, co potřebujete.

Konstrukce garáže je vyrobena z uzavřeného profilu, který je stabilnější a odolnější než konstrukce z úhelníků nebo U-profilů tvarovaných za studena. Garáže mají sedlovou střechu, pultovou střechu vzad nebo se spádem do strany, pokrytou plechovou střešní krytinou nebo trapézovým plechem t-14 (barvu střechy si můžete zvolit).

Plechové garáže v imitácii dreva

Plechové garáže v imitácii dreva

Garáže v dekoru dřeva jsou naší nejnovější nabídkou pro zákazníky, kteří si zakládají na tom, aby jejich garáž vypadala vedle ostatních budov dokonale.

Můžete si vybrat ze tří barev dřevěného dekoru: světlý zlatý dub, tmavý zlatý dub a ořech. Konstrukce garáže je vyrobena z uzavřeného profilu, který je stabilnější a odolnější než konstrukce z úhelníků nebo U-profilů tvarovaných za studena. Ve standardu obdržíte klempířské dokončovací prvky.

Akrylátové a pozinkované garáže

Akrylátové a pozinkované garáže

Jako výrobce plechových garáží Vám nabízíme moderní plechové garáže přizpůsobené Vašim potřebám, s příslušenstvím a v barvě dle Vašeho výběru.

Naše ocelové konstrukce uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Pouze u nás získáte plechové garáže levně a přitom s maximální péčí. Díky tomu Vám budou sloužit po mnoho let, udrží Vaše vozidla v bezpečí a ušetří Vám peníze.

Přístřešky a haly

Přístřešky a haly

Přístřešky a haly jsou kategorií zaměřenou na průmysl a zemědělství.

Naše výrobky jsou ideální jako sklady, výrobní haly, garáže pro zemědělskou techniku, jako jsou kombajny a traktory. Přístřešky a haly se vyznačují velmi pevnou konstrukcí, kterou bez výjimky vyrábíme z uzavřených profilů. Celá konstrukce je vyrobena z prefabrikovaných dílů, které jsou následně smontovány na místě u zákazníka.

Kotce pro psy

Kotce pro psy

Doporučujeme estetické a odolné kotce pro Vaše psy.

Naše kotce poskytnou Vašim domácím mazlíčkům bezpečné prostředí, vhodné podmínky pro jejich vývoj a Vám trvalou ochranu majetku a domova a zároveň ochrání Vaše zahrady před poškozením.